(Naslovna stranica RyanDaniels bloggera)
Kao što piše u naslovu ovog posta, danas se osvrćem na najavu svog (nadam se) skorošnjeg početka pisanja o virtualnoj karijeri nogometnog managera. Nije samo tematika ovog bloga koja je navedena u prvom postu upučivala na to da bih trebao početi sa svojom FM pričom već i promjene na samoj naslovnici.
Grb Neuchâtel Xamaxa se ne nalazi bezveze na najavi FM karijere. Naime to je klub s kojim sam počeo igrati novi serijal Football Manager 2012.
U sljedećim postovima vezanim uz moju FM karijeru ću objasniti zašto sam uzeo baš taj klub, te nešto o samom klubu, navijačima i igračima. Također možete očekivati detaljnu analizu igrača, utakmica, trenera te određene preporuke ukoliko ste i sami igrači FM-a.
Nadam se da će vama biti zabavno čitati koliko i meni igrati. Točno ne mogu nagovjestiti kad ću početi i kojim ću danima pisati nove vijesti, analize i report karijere (ipak se ima malo i obaveza pa se treba naći vremena za pisanje).
Uživajte i hvala Vam na posjeti!

Samo ti mogu reći sretno sa FM karijerom jer sam veliki obozavatelj ove igre. Ja vodim Barcelonu ( ritual 😀 ) otkad igram FM , i kad mi dosade pobjede sa istima, onda cu otici u neki manji klub , jednostavno je ocigledno zanimljivije tako, ali dzaba srce na pocetku vuce za Barcelonu 🙂
Hvala.
Znam kako je to kad kreneš sa većim klubom (koji voliš |samo ovaj put, ja nisam ni pokušavao igrati npr. Dinamom koji bi dominirao u HNL-u ili Tottenhamom kojim bi osvojio Premiership nakon sezone/dvije), ali i istina je da je zanimljivije sa manjim jer njega pokušavaš napraviti tako velikim klubom.