Moja FM priča (najava)

2 komentara

  1. Samo ti mogu reći sretno sa FM karijerom jer sam veliki obozavatelj ove igre. Ja vodim Barcelonu ( ritual 😀 ) otkad igram FM , i kad mi dosade pobjede sa istima, onda cu otici u neki manji klub , jednostavno je ocigledno zanimljivije tako, ali dzaba srce na pocetku vuce za Barcelonu 🙂

  2. Hvala.
    Znam kako je to kad kreneš sa većim klubom (koji voliš |samo ovaj put, ja nisam ni pokušavao igrati npr. Dinamom koji bi dominirao u HNL-u ili Tottenhamom kojim bi osvojio Premiership nakon sezone/dvije), ali i istina je da je zanimljivije sa manjim jer njega pokušavaš napraviti tako velikim klubom.

Komentariši